Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

25.10.2019 10:02

Чернівці потребують повноцінної об’їзної дороги  |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Під час зустрічі з керівником вищого органу державної виконавчої влади України Олексієм Гончаруком голова Чернівецької обласної ради поінформував його про те, що Чернівці нараз чи не єдиний обласний центр в країні, який не має повноцінної об’їзної дороги.

Він зауважив, що працюючи свого часу на посаді начальника Служби автомобільних доріг в Чернівецькій області, спромігся забезпечити введення в експлуатацію другої черги об’їзної дороги. Завершення цього стратегічного об’єкта дозволить збільшити транзитний потенціал України, сприятиме функціонуванню транскордонного коридору через Україну до країн Балканського регіону.

Наразі ж, через напружений транспортний потік, у тому числі транзитного автотранспорту, створюються численні незручності для жителів та гостей міста, погіршується екологічна ситуація, зростає аварійність на міських та приміських автошляхах. Відтак, нагальною є необхідність побудови третьої та четвертої черги об’їзної дороги. З  проханням посприяти  у вирішенні цієї проблеми Іван Мунтян звернувся до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

  • Автор:Прес-служба Чернівецької обасної ради

Tеми