Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

19.10.2019 10:03

З нагоди ювілею уславленого медичного вишу |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Від імені депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто керівник крайової представницької влади Іван Мунтян привітав викладацький колектив, студентів, а також десятки тисяч колишніх співробітників та випускників БДМУ, з нагоди визначного ювілею – 75-річчя Буковинського державного медичного університету.

Він відзначив, що уславлений колектив закладу за правом був, є і завжди буде справжньої гордістю буковинської громади, візитною карткою Чернівеччини на теренах України, Європи та світу.

«Без перебільшення, сьогодні на шести факультетах та сорока дев’яти кафедрах БДМУ створюється національна медицина завтрашнього дня» - наголосив голова Чернівецької обласної ради.

З особливим відчуттям вдячності та шани керівник крайової представницької влади привітав ветеранів Буковинського державного медичного університету, які і кілька десятиліть тому, і сьогодні з любов’ю передають свій безцінний життєвий та професійний досвід молодій генерації медиків – українських та іноземних.

«Низький уклін та щира повага тим випускникам і співробітникам, які у непростий для нашої Батьківщини час стали на жертовний захист Української держави та порятунок життя і здоров’я оборонців нашої землі в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України та мирних жителів тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей», - наголосив Іван Мунтян.

       Посадовець з приємністю нагородив Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» ректора БДМУ Тараса Миколайовича Бойчука, старшого лаборанта кафедри патологічної анатомії Світлану Дмитрівну Тащук та проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Васильовича Геруша.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба Чернівецької обасної ради

Tеми