Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.10.2019 09:56

Задля щасливої долі маленьких громадян України |  Соціальна політика

Керівник крайового парламенту Іван Мунтян взяв участь у заходах з нагоди Дня усиновлення, що відбулись у середмісті обласного центру. Спільними зусиллями усиновителів та їх маленьких вихованців на Центральній площі Чернівців відбулось захопливе мистецьке дійство, де кожен міг продемонструвати вдячним глядачам свої таланти та здібності.

        «Цього року День усиновлення в одинадцяте відзначається на теренах України, і я щиро радий, що з кожним роком невпинно зростає число благородних людей, які воліють поділитися родинним теплом, увагою та любов’ю з нашими маленькими співгромадянами, які в силу суворих життєвих обставин були позбавлені батьківського піклування»», - наголосив посадовець у своєму вітальному слові.

       «Безкорислива любов до ближнього є чи не найпершою християнською чеснотою. Відтак цілком закономірно цей день співпадає у часі із щемливим християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії», - зауважив Іван Мунтян.

      Голова Чернівецької обласної ради запевнив присутніх у тому, що крайова представницька влада надасть будь-яку посильну допомогу прийомним сімям задля покращання умов проживання, навчання, виховання та дозвілля усиновлених діток.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба Чернівецької обасної ради

Tеми