Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.09.2019 09:36

З нагоди Дня підприємця |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Керівник обласної представницької влади Іван Мунтян взяв участь та виступив на урочистостях з нагоди Дня підприємця. Він дав високу оцінку внеску представників малого та середнього бізнесу у забезпечення сталого розвитку територіальних громад сіл, селищ та міст Чернівецької області.

«Саме ви та ваші колеги нині є провідними роботодавцями та регуляторами ринку праці, ви наповнюєте місцеві бюджети, створюєте відповідну податкову базу, залучаєте інвестиції, впроваджуєте інноваційні технології тощо. Успішні підприємці, зазвичай, мають активну громадянську позицію, беруть дієву участь в роботі самоврядних фундацій, свідомо та самовіддано займаються благодійною та волонтерською діяльністю», - наголосив у своєму вітальному слові голова Чернівецької обласної ради.

Посадовець зазначив, що в рамках виконання Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Чернівецькій області на 2019 - 2020 роки крайова представницька влада спрямувала з обласного бюджету понад 1 мільйон 300 тисяч гривень, у тому числі 450 тис. грн. – на часткове відшкодування відсоткових ставок за користування банківськими кредитами залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів у пріоритетних напрямах розвитку.

        «Маю надію, що спільними зусиллями влади та громади, держави та суспільства  ми зможемо створити такі умови для успішного ведення малого та середнього бізнесу, за яких підприємництво набуде статусу престижного та перспективного статусу – такого, яким він є у більшості країн цивілізованого світу»», - наголосив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба Чернівецької обасної ради

Tеми