Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.09.2019 16:50

Вшановуючи ратний подвиг українських військовиків |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На запрошення командування військової частини А2582 голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь та виступив на урочистостях з нагоди Дня частини.  

«У непростих умовах сьогодення важко переоцінити роль та значення вашої ратної праці для справи забезпечення належного виконання бойових завдань командування. Саме тому від рівня вашої фахової, бойової та спеціальної  підготовки, сумлінності та відповідальності багато в чому залежить загальний успіх бойових операцій, а відтак – життя та здоров’я сотень тисяч військовиків та цивільних громадян», - наголосив посадовець у вітальному слові, звертаючись до військовослужбовців.

        «Упродовж шести років свого існування ваша військова частина з честю пронесла свій бойовий прапор через низку відповідальних випробувань. Відрадно, що ви щиро та відповідально ставитесь до виконання свого святого обов’язку берегти та примножувати славні традиції українського війська», - зауважив Іван Мунтян.

        Керівник крайової представницької влади від щирого серця побажав військовикам міцного здоров’я, незламного фізичного та духовного гарту, особистого щастя та сімейного затишку, цілющих Божих благословінь, успішної військової кар’єри, нових  здобутків у бойовій підготовці, повсякденному  житті та самовідданій службі на благо народу та Української держави.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба Чернівецької обасної ради

Tеми