Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.08.2019 13:18

Звернення голови районної ради Сергія Капіцького з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України! |  Вітаємо!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та  Днем Незалежності України!

1991 рік став поворотною віхою для нашої держави. Актом проголошення незалежності, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. У цей доленосний день втілилася  віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.

День Незалежності в серцях українців став новою точкою відліку в житті кожного з нас, дав почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба і зерновий лан, він нагадує наше літо. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

День Державного прапора  та  день Незалежності України - це не просто дати.  Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

Ті події, які відбуваються на сході України вплинули на кожного українця, на відродження національних символів, прагнення показати усьому світу культурні традиції та звичаї. Сьогодні Україна відтворює загальнодержавну ідею про демократію, сприяє утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля Батьківщини як економічно міцної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

З нагоди свят щиро бажаю вам стабільності, миру та успіхів. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та   наснаги   на довгі і щедрі літа

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

 

З повагою, Сергій Капіцький, голова Заставнівської районної ради

 

 

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми