Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.08.2019 13:09

Бюджетні асигнування - медичним установам та закладам соціальної сфери  |  Діяльність депутатів обласної ради

З метою здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я, обсяг асигнувань на фінансування цієї галузі за рахунок додаткових надходжень від перевиконання дохідної частини обласного бюджету зросте загалом на 2 млн. 966,9 тис. грн. Таке рішення ухвалили депутати Чернівецької обласної ради на пленарному засіданні 32-ї сесії крайового парламенту.

Зокрема, 1 млн. 613 тис. грн. буде спрямовано на придбання запасних частин для комп’ютерного томографа та експертної портативної ультразвукової системи ідентифікації та пункції великих судин для обласного клінічного онкологічного диспансеру. Обласному клінічному кардіологічному центру буде виділено 532,2 тис. грн. на закупівлю матеріалів та поточний ремонт внутрішніх мереж тепловодопостачання. Обласна психіатрична лікарня отримає 405 тис. грн. на поточний ремонт покрівлі, водозабірної,  опалювальної систем лікувальних корпусів та котлів харчоблоку. Понад 314,6 тис. грн. отримає лікарня «Хоспіс» для хворих на туберкульоз на проведення капітального ремонту котельні.

Обсяг асигнувань по департаменту соціального захисту населення ОДА збільшено на 600 тис. грн. з метою проведення робіт щодо заміни мереж електропостачання у корпусах Петричанського психоневрологічного будинку-інтернату. Окрім цього, за рахунок перерозподілу асигнувань Черешський психоневрологічний будинок-інтернат отримає 300 тис. грн. на завершення реконструкції корпусу №1 під відділення денного перебування. Чорторийський психоневрологічний будинок-інтернат використає 150 тис. грн. для заміни твердопаливного котла.
  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми