Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

07.08.2019 14:33

На пленарному засіданні 32-ї сесії Чернівецької обласної ради |  Діяльність депутатів обласної ради

7 серпня під головуванням керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна відбулось пленарне засідання 32-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради. Перед початком роботи сесії головуючий привітав депутатів та запрошених з річницею утворення Чернівецької області, а також представив поважного гостя крайового парламенту – голову Сучавської повітової ради пана Георге Флутура, який сьогодні перебував в області з офіційним візитом.

Депутати крайового парламенту Буковини внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік. Зокрема, йдеться про призначення асигнувань на будівництво шести сучасних сільських амбулаторій загальної практики сімейної медицини. За ініціативою народних обранців також було прийнято пропозицію щодо збільшення розміру асигнувань, передбачених для надання представникам малозабезпечених верств населення матеріальної допомоги з депутатського фонду.

Народні обранці також прийняли рішення щодо реорганізації шляхом перетворення комунальних медичних установ «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер», «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Садгора», «Обласний протитуберкульозний санаторій «Красноїльськ», «Лікарня «Хоспіс»для хворих на туберкульоз» в обласні комунальні некомерційні підприємства.

По завершенню роботи пленарного засідання 32-ї позачергової сесії обласної ради відбулась зустріч депутатів крайового парламенту з офіційною делегацією Генеральної ради депутатів округу Швабія (ФРН) на чолі з її Президентом паном Мартіном Зайлером.
  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми