Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

19.07.2019 12:31

Столицю Буковини відвідає Президент Генеральної ради депутатів Швабії Мартін Зайлер |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Засідання організаційного комітету з питань участі делегації Чернівецької області у черговому етапі Міжнародного юнацького футбольного турніру «Чотири регіони для Європи» провів голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян спільно із в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайлом Павлюком. Учасники засідання бговорили низку організаційних питань та заслухали інформацію про підготовку команди Чернівецької області до участі у спортивних змаганнях та визначили відповідальних осіб.

Члени оргкомітету також підтримали пропозицію керівника представницької влади краю Івана Мунтяна щодо формату урочистої зустрічі з офіційною делегацією округу Швабія на чолі з новообраним Президентом Генеральної ради депутатів Мартіном Зайлером, яка перебуватиме у столиці Буковини 7 серпня. Зокрема, Мартін Зайлер та ще п’ятнадцять депутатів Генеральної ради депутатів округу Швабія візьмуть участь у пленарному засіданні чергової сесії Чернівецької обласної ради, яке відбудеться цього ж дня.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми