Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.07.2019 21:19

Керівники представницької влади Чернівецької області та Сучавського повіту Румунії відвідали Чернівецький національний університет  |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та голова Сучавської повітової ради Румунії відвідали адміністративний корпус Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, розташований на території колишньої резиденції буковинських митрополитів. Вони оглянули архітектурний ансамбль резиденції, мали змістовну зустріч з ректором одного з кращих вишів України паном Романом Петришиним. Пан Георге Флутур привітав очільника ЧНУ з нагоди обрання та призначення на високу ректорську посаду та запросив його на міжнародний інвестиційний форум, який незабаром відбудеться в Сучаві.

Іван Мунтян, Георге Флутур та Роман Петришин обговорили перспективи міжнародного співробітництва ЧНУ. Провідний вищий навчальний заклад Західної України тісно співпрацює з 19-ма університетами сусідньої Румунії, в тому числі – з Сучавським університетом імені Штефана чел Маре.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що реалізація транскордонних програм та проектів у царині науки та вищої школи є неодмінною складовою євроінтеграційного вектору розвитку України. Керівники двох партнерських регіонів подякували за теплий прийом та побажали нових успіхів у щоденній, самовідданій праці на благо української науки та освіти.

Фотосесія

Tеми