Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.07.2019 09:50

Щирі вітання з нагоди визначного державного свята – Дня Конституції України !  |  Вітаємо!

          28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. З цього дня ми святкуємо розвиток історії державотворення сучасної незалежної України. Це була перемога політичного компромісу та мудрості, результатом якої стало ухвалення Основного Закону, що остаточно закріпив статус України, як суверенної, незалежної, демократичної, правової держави та визначив стратегічні вектори державної політики, в центрі якої людина, її честь, гідність, недоторканість,  безпека, громадянські права і свободи. 

З впевненістю можу стверджувати, що успішність до нас прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки. Тож у теперішній непростий час епохальних змін бажаю кожному з нас витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, щоб розвивати нашу країну, відновити мир та суспільну злагоду. Переконаний, що спираючись на Основний Закон – виконавча гілка влади, органи місцевого самоврядування, працюючи спільно з керівниками підприємств, організацій, установ, гідно витримають будь які випробування долі, зуміють забезпечити високий рівень життя для кожного громадянина України.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за гарантії втілення мрій та сподівань на краще і щасливе життя у власній державі.

Бажаю всім міцного здоров’я, родинного затишку, добра, впевненості у світлому і мирному майбутньому!

 

З повагою

Голова Заставнівської районної ради                                        Сергій Капіцький

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми