Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

29.06.2019 15:35

Іван Мунтян привітав поліцейських Буковини з прийдешнім професійним святом |  Вітаємо!

Урочистості з нагоди четвертої річниці від дня утворення Національної поліції України та Дня Національної поліції України відбулися сьогодні, 29 червня, в приміщенні Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Ольги Кобилянської. Від імені представницької влади краю керівництво та особовий склад ГУНП в Чернівецькій області з прийдешнім професійним святом привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

«Упродовж цих чотирьох років буковинські поліцейські не лише захищали мир і спокій на теренах нашого краю, але й направду здобули заслужений авторитет та щиру повагу людей. Саме завдяки вашій професійній роботі нещодавні президентські вибори відбулися в області демократично. Впевнений, що й позачергові парламентські вибори відбудуться у регіоні в атмосфері суспільної злагоди та спокою. Дякую усім вам за самовіддану службу та захист законних інтересів, прав і свобод буковинців. Зі свого боку хочу запевнити, що представницька влада області й надалі сприятиме правоохоронцям нашого краю у виконанні покладених на них державою обов’язків», – наголосив голова Чернівецької обласної ради у своєму вітальному слові.

Відтак, за вагомі результати у службовій діяльності, значний особистий внесок у зміцнення безпеки і забезпечення охорони правопорядку Іван Мунтян нагородив начальника ГУНП в Чернівецькій області, генерала поліції ІІІ рангу Анатолія Дмитрієва Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». У свою чергу кращих поліцейських Буковини посадовець відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми