Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.06.2019 16:17

За крок до перемоги |  Міжрегіональне співробітництво

Практичний семінар для аплікантів і партнерів проектних заявок, що беруть участь у конкурсному відборі для отримання фінансування в межах Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020» відбувся 26 червня у м. Сучава (Румунія). Участь у тренінгу взяли представники Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Одеської областей та повітів Марамуреш, Сучава і Тульча (Румунія). Від Чернівецької обласної ради як головного партнера проекту «Покращення транспортної інфраструктури транскордонної території Чернівці-Сучава (Шепіт-Ізвоареле Сучевей)» участь у семінарі взяла заступник начальника юридичного відділу виконавчого апарату Діана Чернушка.

Так, під час семінару представники відбіркового комітету Спільного технічного секретаріату Програми поінформували його учасників про вимоги до оформлення та змісту додаткових документів, які необхідно подати на ІІІ завершальний етап відбору проектних пропозицій до 6 грудня 2019 року.

Наприкінці травня цього року згадана проектна пропозиція – «Покращення транспортної інфраструктури транскордонної території Чернівці-Сучава (Шепіт-Ізвоареле Сучевей)» загальною вартістю понад 2 млн. євро успішно пройшла ІІ, найбільш складний та відповідальний етап фінансової і технічної перевірки відбіркового комітету, набравши 150 балів та посівши друге з п’яти рейтингове місце.

Вказана проектна пропозиція була підготовлена в результаті декількох етапів перемовин між головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном та головою Сучавської повітової ради паном Георге Флутуром на виконання Резолюції спільного засідання депутатів Чернівецької обласної ради та радників Сучавської повітової ради, що відбулося 21 жовтня 2016 року у м. Сучава (Румунія).

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми