Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

14.06.2019 15:17

Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я Заставнівського району! |  Вітаємо!

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника - одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів. Адже за всіх часів  здоров’я і життя людини були важливими для суспільства.  І тому професія медика - одна з найзатребуваніших, адже  поєднує в собі:  гуманізм, людяність,  професіоналізм,  дарує людям  віру на одужання, повертає здоров’я, сприяє інформуванню суспільства про те, як уберегтися від захворювань. Тому, що здоров'я нації - це базова умова нормального розвитку країни, її благополуччя і не так багато тих, хто може поєднувати своє життя з нелегкою, відповідальною, але найблагороднішою в суспільстві професією - дарувати людям життя і хороше самопочуття. Без вихідних і святкових днів ви допомагаєте з’являтися на світ новонародженим, стоїте за операційним столом, рятуєте тяжкохворих, надаєте людям невідкладну та необхідну допомогу.

Зі словами щирої вдячності звертаюся і до наших дорогих ветеранів медичної служби, які знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно нині відзначити і чимало молодих спеціалістів, що вже здобули заслужену повагу і авторитет.

Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

З повагою, Сергій Капіцький, голова Заставнівської районної ради 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми