Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

14.06.2019 15:00

Звернення голови районної ради Сергія Капіцького з нагоди Свята пресвятої трійці |  Вітаємо!

         Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята. Це свято символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний зміст. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви, єдності людської спільноти.
         В переддень Пресвятої Трійці прийнято прикрашати свої подвір’я та оселі зеленими гілками клена, липи, акації, ліщини, ясена, дуба, які символізують оновлення світу, життєдайну силу Святого Духа, що вселяє надію на краще майбутнє, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на землі. Свято Пресвятої Трійці вважається початком утвердження Церкви Христової, коли учні Ісуса Христа почали нести Світло віри по всьому світу.
         Тож нехай кожен з нас несе в собі це Світло, як Божу благодать, яка допомагає долати будь-які труднощі у такий нелегкий для нашої країни час. Бажаю, щоб Ваші серця наповнились любов’ю, щирістю, добром та надією на краще майбутнє. Хай Господь допомагає у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу рідну землю, а Дух Святий надихає на добрі справи для блага та добробуту наших родин, рідної Заставнівщини та всієї України! 

                                                                               

Голова Заставнівської

районної ради                                                                   Сергій Капіцький

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми