Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.06.2019 18:01

Іван Мунтян: Тут кожен може заглянути в очі нашим захисникам |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, під час відкриття експозиції фоторобіт отця-капелана Андрія Дуди, яка сьогодні, 12 червня, розпочала свою роботу у фойє адміністративної будівлі крайового парламенту Буковини. Участь у презентації взяли депутати обласної ради, зокрема, підприємець та волонтер Лілія Бортич, яка з самого початку російської військової агресії активно надає допомогу 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді Збройних Сил України, а також командири 80-ї ОДШБ та військової частини А 2582 полковник Володимир Шворак та підполковник Сергій Кротов.

«Особливість цієї експозиції полягає в тому, що кожен може заглянути в очі нашим захисникам, які ціною власного здоров’я, а інколи й самого життя виборюють для нас мир на Сході України. Вважаю, що цю виставку, яка побувала у багатьох країнах Європи та навіть у далекій Канаді, повинен подивитися кожен, кому небайдужа Україна. Адже ці світлини відображають не лише правду про боротьбу нашого народу, але й прості життєві радощі та переживання наших оборонців», – відзначив керівник представницької влади регіону.

Відтак, від імені депутатського корпусу обласної ради Іван Мунтян подякував отцю Андрію Дуді за його подвижницьку працю і духовну підтримку наших захисників, а командуванню та усьому особовому складу 80-ї ОДШБ ЗСУ – за можливість жити і працювати у мирі та спокої.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми