Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.06.2019 15:03

Буковина зустріла своїх Героїв |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Урочистості з нагоди повернення військовослужбовців 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України із зони проведення операції Об’єднаних сил на місце постійної дислокації відбулися сьогодні у середмісті Чернівців. Разом із представниками влади, громади та духовенства наших мужніх оборонців зустрів голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, голова крайового парламенту Буковини привітав керівництво та особовий склад 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ї ОДШБ з поверненням на рідну землю та успішним виконанням завдань командування.

«Дякую усім вам за службу, мужність, героїзм та мирне небо над Буковинським краєм. Впевнений, що завдяки вам та з допомогою Господа Бога уже незабаром на всій території України пануватиме мир та злагода. Бажаю вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, надійних Ангелів-охоронців та рясних Божих благословень», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до воїнів-десантників.

Відтак, тих військовослужбовців, які відзначилися у зоні проведення операції Об’єднаних сил на Сході нашої держави, посадовець нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми