Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

30.05.2019 16:01

На варті водних багатств Дністровсько-Прутського басейну |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька відвідала Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів та привітала керівництво і трудовий колектив БУВР з нагоди професійного свята. Вона дала високу оцінку діяльності створеного 13 років тому управління, яке опікується водними ресурсами на території басейнів річок Прут і Сірет, а також забезпечує на території Чернівецької області реалізацію державної політики у сфері розвитку меліорації земель, експлуатації водогосподарських об’єктів та здійснення протиповеневих заходів, виконання міждержавних угод з Румунією та Республікою Молдова щодо співробітництва на прикордонних водах річок Прут і Сірет.

«Жителі Чернівецької області чи не щодня мають можливість на власні очі переконатися у вашій фаховій спроможності та компетентності, у щирому прагненні запобігти виникненню будь-яких непередбачених ситуацій в басейнах наших далеко не завжди спокійних і тихих річок, особливо – у гірських районах», - наголосила посадовець у своєму вітальному слові.

      Інга Маковецька від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто побажала висококваліфікованому колективу Дністровсько-Прутського БУВР міцного здоровя, щастя, цілющих Божих благословінь,  наснаги та успіхів в житті та праці на благо буковинської громади. Кращих працівників галузі з нагоди професійного свята було нагороджено почесними відзнаками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

Tеми