Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

30.05.2019 10:23

Шляхи активізації роботи з фізичними особами – підприємцями щодо погашення заборгованості до бюджету Фонду обговорили під час обласної наради |  Повідомлення Пенсійного фонду

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів провів обласну нараду з керівниками підвідомчих управлінь. Під час наради обговорено питання щодо динаміки охоплення заходами стягнення сум заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

Особливу увагу акцентовано на необхідності проведення роз’яснювальної роботи з фізичними особами-підприємцями, які не здійснюють підприємницьку діяльність, не подають звітність та мають заборгованість зі сплати єдиного внеску щодо обов’язковості його сплати до моменту державної реєстрації припинення підприємницької діяльності в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Звернуто увагу на конкретні заходи для зменшення заборгованості підприємств та фізичних осіб-підприємців по сплаті єдиного соціального внеску та платежів до Пенсійного фонду. Окреслено подальші завдання щодо посилення роботи з органами ДФС і ДВС з метою реалізації ефективної співпраці з питань стягнення боргів з ЄСВ та до бюджету Фонду.

  • Автор:Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми