Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.05.2019 15:49

З початку року статус «офіційно працюючих» отримали понад 9,1 тис буковинців  |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

З початку року статус «офіційно працюючих» отримали

понад 9,1 тис буковинців

Впродовж чотирьох місяців 2019 року ринок легальної праці поповнився на 9107 працівників – розповідає начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Та продовжує, така кількість працевлаштованих «робочих рук» свідчить про вагомий ефект від заходів із детінізації відносин у сфері зайнятості, які фахівці ДФС проводять спільно з представниками Держпраці та Пенсійного фонду.

Комплексі заходи анонсовані у жовтні минулого року тривають і надалі. Відтак, фіскальна служба разом з державними органами продовжує активно проводити перевірки несумлінних роботодавців – наголошує очільник фіскального відомства Буковини Віталій Шпак.

Роботодавцям слід знати, контрольно-перевірочні заходи проводяться за наявності підстав. Так, з початку року співробітники фіскального відомства перевірили 20 юридичних та 3-х фізичних осіб-підприємців з питань виявлення фактів ухилень від оподаткування різного виду виплат, заробітної плати, видачі її за рахунок “тіньових” коштів.

Як наслідок, буковинські роботодавці зобов’язані заплатити  до бюджету 3,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 41,7 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім того, проведено 73 перевірки по виявленню роботодавців, які виплачують заробітну плату у «конвертах» у яких встановлено 19 порушень.

У територіальному відомстві наголошують, відповідальність працедавців за дотриманням державних гарантій в оплаті праці своїх найманих працівників позитивно впливає на зростання надходжень до казни. Оскільки, фінансовий стан територіальних громад значною, а подекуди визначальною мірою залежить від сплати податку на доходи фізичних осіб.

  • Автор:Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Tеми