Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.05.2019 15:43

Понад 36,7 тисяч адміністративних послуг надали буковинцям в центрах обслуговування платників |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

Понад 36,7 тисяч адміністративних послуг надали буковинцям в центрах обслуговування платників

Кваліфіковані адміністративні послуги буковинцям надаються якісно та безкоштовно – наголошує заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос.  Відтак, у січні - квітні 2019 року у Центрах обслуговування платників, суб'єктам господарювання та громадянам, фахівці територіальних органів ДФС області надали 36729 тисяч адміністративних послуг. 

За статистикою, найбільш запитувані послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За чотири місяців було надано більше 12,5 тис. таких послуг.

Також актуальною послугою є видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 7,8 тис. Значною є також послуги щодо реєстрації платника єдиного податку та надання витягу з реєстру платників єдиного податку – понад 6 тис. А також реєстрація книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 2,8 тис. Серед затребуваних адміністративні послуги з реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок. Цих послуг в поточному році було надано 3,1 тис. Крім того, видано 862 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби – деталізує Іван Матіос.

Посадовець акцентує, з повним переліком адмінпослуг та зразками форм документів (інформаційні картки, форми заяв), що надаються платникам податків, краяни можуть ознайомитися на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у розділі «Центри обслуговування платників» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

В даному розділі користувач сайту зможе завантажити інформаційні картки необхідних адмінпослуг та форми заяв для їх отримання. В адміністративній картці наведена детальна інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги (місце надання, режим роботи), нормативно-правові акти, якими регламентується надання послуги, умови її отримання та інша довідкова інформація.

  • Автор:Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Tеми