Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.05.2019 15:34

Новоселицьке управління: Вимагайте чек - щоб захистити свої права. |  Повідомлення Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області

Новоселицьке управління: Вимагайте чек - щоб захистити свої права.

 

Акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів: алкогольних напоїв і тютюнових виробів - це пряме надходження до місцевих бюджетів, а отже, реальні кошти, які забезпечують фінансування дитячих майданчиків, освітлення,  зарплати медикам та освітянам тощо.

Платниками податку фактично є кінцеві споживачі, для яких податок у розмірі 5% включений вже в ціну товару, а бізнесмени – продавці лише перераховують роздрібний акциз до бюджету. Тому стан надходжень роздрібного акцизного податку напряму залежить від легалізації сум проданого товару.

Вимагайте на всю вартість купівлі фіскальний чек РРО та контролюйте всіх продавців алкоголю та тютюнових виробів! Захистіть свої споживацькі права у разі придбання недоброякісної продукції.

Так, за січень-квітень 2019 року суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право здійснення роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами сплатили до місцевих бюджетів Новоселицького та Герцаївського районів 1531,8 тис. грн. Для того, щоб кожна громада мала більше шансів стати кращою та багатшою, ми маємо навчитися добросовісно сплачувати податки.

Фахівці Новоселицького управління нагадують, що про факти незаконного обігу підакцизної продукції, реалізації алкоголю та тютюну без ліцензії, а також продажу їх неповнолітнім, можна повідомити скориставшись мобільним додатком «Легальний Акциз» або повідомити безпосередньо Новоселицьке управління ГУ ДФС у Чернівецькій області.

  • Автор:Начальник Новоселицького управління Я. ГАБОВДА

Tеми