Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.05.2019 15:28

Новоселицьке управління: мобілізовано понад 50 мільйонів податку на доходи фізичних осіб |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

Новоселицьке управління: мобілізовано понад 50 мільйонів податку на доходи фізичних осіб

 

За 4 місяці поточного року платники податків Новоселицького управління сплатили  до зведеного бюджету країни 51648,8 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума надходжень ПДФО перевищує минулорічні показники на 9959,9 тис.грн., або на 23,9 %.

При цьому, місцевий бюджет отримав 38736,6 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, питома вага якого у наповненні місцевих бюджетів становить 61,5 відсотки. В порівнянні до аналогічного періоду минулого року надходження збільшились на 7470,3 тис.грн..

Відповідно до державної казни сплачено податку на доходи фізичних осіб – 12912,2. грн., що на 2489,5 тис. грн.. більше ніж за відповідний період минулого року.

Приріст надходжень з податку на доходи фізичних осіб відбувся за рахунок наступних факторів:

- створення нових робочих місць на новостворених підприємствах;

- зростання фонду оплати праці;

- легалізації найманої праці відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

 Нагадаємо, що кошти, які сплачуються до місцевих бюджетів, в тому числі з офіційних зарплат місцевих мешканців, а також від підприємницької діяльності, йдуть на розвиток Новоселицького та Герцаївського районів. Тому легалізація праці, офіційна підприємницька діяльність є дуже важливими чинниками для збільшення надходжень, а відповідно і соціально-економічного розвитку регіону.

  • Автор:Начальник Новоселицького управління Я. ГАБОВДА

Tеми