Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

17.05.2019 13:42

На урочистостях з нагоди Дня Європи в Україні |  Євроатлантична інтеграція

Сьогодні, 17 травня 2019 року, у середмісті Чернівців довкола імпровізованого подіуму, встановленого поблизу обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка відбулося багатолюдне урочисте дійство з нагоди Дня Європи в Україні. На церемонію відкриття цієї події завітали представники обласної та міської влади, співробітники місії ОБСЄ, Генерального консульства Румунії в Чернівцях, Почесний консул Австрії в Чернівцях, керівники та активісти обласних національно-культурних товариств, самодіяльні творчі колективи, представники численних недержавних організацій.

В урочистостях взяв участь та виступив з вітальним словом керуючий справами обласної ради Микола Борець. Він тепло привітав присутніх з нагоди Дня Європи в Україні від імені керівництва та депутатського корпусу Чернівецької обласної ради. У своєму виступі посадовець зазначив, що наша держава з часів Київської Руси була, є і завжди буде європейською.

«Європейський вибір є стратегічним курсом Української держави. Він підтриманий суспільством і захищений  на законодавчому рівні», - наголосив Микола Борець.

Фотосесія

Tеми