Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

13.05.2019 11:43

Буковинському бізнесу з початку року відшкодовано з бюджету майже 64 мільйони гривень податку на додану вартість |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

У січні – квітні цього року платникам області відшкодовано з бюджету 63,8 млн. грн. податку на додану вартість. Про це повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Своєчасного відшкодування ПДВ вдалось досягти за рахунок запровадження з 1 квітня 2017 року автоматичного Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ. Завдяки прозорості та автоматизації всього процесу відшкодування ПДВ усунуті будь-які можливості для маніпуляцій та корупційних ризиків..

За 4 місяці цього року платниками області задекларовано понад 71,9 млн. грн. бюджетного відшкодування податку на додану вартість на рахунки.. Також, цього року зросла кількість заявників на отримання бюджетного відшкодування з 81 суб’єкта господарської діяльності до 84.

Разом з тим, за час функціонування нового порядку відшкодування ПДВ у області стабільно зростають надходження цього податку. Так, за січень - квітень цього року сплачено 234,5 млн. грн. податку на додану вартість, тоді як у 2018 році – 219,1 млн. грн.

За цей же період, працівники фіскальної служби виявили зловживання окремим бізнесменами та упередили майже 0,9 млн. грн. повернення безпідставно заявлених до відшкодування ПДВ.

Tеми