Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

07.05.2019 18:16

З нагоди Дня прикордонника |  День для святкування

Керівник крайової представницької влади Іван Мунтян взяв участь та виступив на урочистостях з нагоди професійного свята вартових державного кордону України, яке відбулось сьогодні у Чернівецькому прикордонному загоні.

«Жителі Чернівецької області за правом пишаються вашими здобутками у почесній та відповідальній справі охорони державних рубежів, попередження спроб незаконної міграції, боротьби з контрабандою та іншими небезпечними  протиправними явищами», - зауважив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх на урочистостях охоронців державних рубежів.

«Воїни Чернівецького прикордонного загону з гідністю виконують свої нелегкі та небезпечні службові обовязки. Завдяки вашому високому професіоналізму, військовій виучці, службовій та особистій дисципліні, мужності та самовідданості державні рубежі нашої Батьківщини на території Чернівецької області завжди були і залишаються нині під надійною охороною», - наголосив посадовець у своєму вітальному слові.

Голова Чернівецької обласної ради запевнив прикордонників у тому, що крайова представницька влада докладатиме всіх зусиль для забезпечення належних умов життя, побуту та дозвілля вартових кордонів України. Іван Мунтян вручив кращим службовцям Чернівецького прикордонного загону почесні відзнаки крайового парламенту  та цінні подарунки.

Фотосесія

Tеми