Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

08.05.2019 09:16

Задля забезпечення якісних медичних послуг на селі |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

7 травня 2019 року в житті Чагорської  сільської територіальної громади Глибоцького району відбулась визначна подія. До послуг жителів цього села відкрито нову лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Колишнє приміщення сільської амбулаторії було збудоване понад століття тому, тож на відкриття новобудови, незважаючи на примхи весняної погоди, прийшло чимало майбутніх пацієнтів.  

        Гостями урочистої події стали керівники обласної та районної влади, депутат рад різних рівнів, громадський актив села. Звертаючись до жителів та гостей села Чагор, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян тепло привітав присутніх з радісною подією. «Головна роль у сьогоднішньому святі належить місцевій владі та громаді села Чагор», наголосив високо посадовець у своєму вітальному слові. «Адже саме за їх ініціативи було оперативно виготовлено проектно-кошторисну документацію, збудовано та облаштовано нове, сучасне приміщення амбулаторії», - зазначив очільник крайової представницької влади.

        Керівник крайового парламенту побажав селянам міцного здоровя, щастя, рясних Господніх благословінь, наснаги та успіхів вжитті та щоденній праці на благо їхніх родин, буковинської громади та народу України.

        Довідково: З обласного бюджету на зазначені цілі було профінансовано 8 мільйонів 684 тисячі 930 гривень. З бюджету сільської громади було виділено понад 671 тисячу гривень. За рахунок цих коштів було придбано також обладнання, меблі та інвентар на суму 687,7 тисяч гривень. 

За кошти державного бюджету придбано  вкрай необхідний для сільської медицини транспортний засіб марки RENAULT DUSTER вартістю 499 тисяч гривень.

 

Фотосесія

Tеми