Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.05.2019 15:36

Традиційний фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!» збирає друзів |  Святкові заходи

Сьогодні обідньої пори зазвичай малолюдний майдан біля «будинку з левами» перетворився на казковий подіум, де в усьому розмаїтті барв та відтінків панувала її величність писанка. Юні майстри прикладного мистецтва з усіх куточків багатого на таланти Буковинського краю представили свої кращі дивотвори для участі у представницькому фестивалі - конкурсі. З вітальним словом до схвильованих учасників та численних гостей святкового дійства звернувся очільник крайової представницької влади Іван Мунтян. «Сьогодні помилуватися писанковим дивосвітом зібралися ті, хто насправді дорожить тими нетлінними символами святої християнської віри, до яких належить і шанована нашим народом Великодня писанка», - зауважив голова Чернівецької обласної рад, звертаючись до присутніх.

       «Чудодійна Пасхальна писанка дивовижним чином поєднує в собі безмежну велич Всесвіту, непоборну силу всепереможної віри, безкрайній простір прадавніх народних вірувань, звичаїв і традицій», - наголосив Іван Мунтян. Він щиро подякував юним учасникам, організаторам, численним гостям фестивалю-конкурсу за мудрість талановитих рук, небайдужість сердець та щире прагнення наповнити життя людей високим духовним змістом.

       Керівник крайового парламенту разом з колегами-депутатами обласної ради з цікавістю оглянув експозиції фестивалю-конкурсу, радо спілкувався з юними майстрами та їх наставниками та навіть отримав від юних умільців рукотворний Великодній кошик – на знак вдячності та поваги.

Фотосесія

Tеми