Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

28.04.2019 09:36

На скорботному мітингу з нагоди 33-х роковин Чорнобильської аварії |  Уроки історії

Заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у панахиді та скорботному мітингу з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи. На центральному кладовищі Чернівців сотні жителів обласного центру, керівники органів представницької та виконавчої влади, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники громадськості та духовенства вшанували світлу пам’ять загиблих чорнобильців та поклали квіти до меморіальної стели.

У своєму виступі Віталій Мельничук висловив глибоку вдячність учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. «Чорнобиль став серйозним випробуванням на міцність та громадянську зрілість. У запеклій боротьбі проти ядерної загрози українці продемонстрували безприкладну мудрість та відвагу, готовність до самопожертви задля порятунку людства», - зазначив посадовець.

Віталій Мельничук наголосив, що і в наші дні десятки тисяч кращих синів та доньок України боронять свою Вітчизну, Європу та світ від іншої загрози, що насувається зі Сходу. Він закликав присутніх бути гідними життєвого подвигу героїв Чорнобиля та сьогоднішніх оборонців України від чужинської навали.

Фотосесія

Tеми