Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

02.05.2019 11:09

Фахівець пенсійної служби провів зустріч з педагогічним колективом загальноосвітньої школи села Остриця |  Повідомлення Пенсійного фонду

Провідний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем Герцаївського відділу обслуговування громадян Мариян Скрипа провів зустріч з педагогічним  колективом та учнями ЗОШ села Остриця.

Представник пенсійної служби поінформував працівників освітньої галузі та учнів навчального закладу про засади пенсійного забезпечення, роз’яснив умови призначення та порядок нарахування пенсійних виплат. Зауважив на складових, які впливають на обчислення розміру пенсій, наголосив на визначальній ролі страхового стажу, законодавчі вимоги до якого минулоріч зросли та продовжуватимуть зростати щороку на рік до 2028 року. Пояснив порядок зарахування страхового стажу, обов’язковою умовою для якого є сплата єдиного соціального внеску в розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний. Під час зустрічі зі старшокласниками пояснив важливість легальної зайнятості як для кожного працюючого громадянина і пенсіонера, так і для наповнення бюджету фонду й загального розвитку економіки країни. 

Особливу увагу педагогів та їхніх вихованців Мариян Скрипа звернув на електронні послуги пенсійної служби, за допомогою яких можна дізнаватись багато корисної інформації та вирішувати широке коло питань пенсійного забезпечення.  Надав практичну допомогу в реєстрації на  Веб-порталі Пенсійного фонду, пояснив спосіб отримання потрібної інформації та  розповів про широкі можливості цього корисного й зручного електронного  сервісу. Учням запропонував долучатись до волонтерського руху з надання допомоги людям старшого покоління в оволодінні комп’ютерними технологіями та зокрема Веб-порталом Фонду.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми