Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.04.2019 14:31

Платники податків Новоселиччини та Герцаївщини сплатили понад 10 млн.грн. ПДВ |  Повідомлення податкової інспекції

Як повідомили в Новоселицькому управлінні Головного управління ДФС у Чернівецькій області протягом трьох місяців 2019 року платниками податків Новоселиччини та Герцаївщини сплачено 10360,5 тис. грн. податку на додану вартість. Сплату податку на додану вартість забезпечують 135 платників, серед яких 115 - юридичних осіб (в т.ч. 35 сільськогосподарських товаровиробників) і 20 фізичних осіб - підприємців.

Відповідно до декларацій з ПДВ, поданих за березень 2019 року платниками Новоселицького та Герцаївського районів задекларовано до сплати 2565,8 тис. грн.

В резутьтаті проведеного аналізу, встановлено що додаткове навантаження з податку на додану вартість по деклараціях за лютий 2019 року, поданих у березні ц. р., склало 2,52 %.

Фахівці Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області ефективно відпрацьовують ризикові операції суб'єктів господарської діяльності, виявляють і руйнують схеми з формування фіктивного податкового кредиту, що забезпечує збільшення обсягів декларування ПДВ до сплати в бюджет. Вагомі показники із збору ПДВ - яскраве підтвердження ефективного процесу адміністрування цього податку і своєчасного запобігання схемам мінімізації.

 

Повідомляють працівники Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області.

Tеми