Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.04.2019 14:29

Новоселицькі і Герцаївські платники перерахували майже три мільйона гривень військового збору |  Повідомлення податкової інспекції

У січні-березні поточного року платники Новоселицького та Герцаївського районів спрямували до бюджету 2938,0 тисяч гривень військового збору. Сума надходжень зросла порівняно з аналогічним періодом минулого року на 376,9 тис.грн. (14%)

Традиційно, найбільші платежі забезпечили платники Новоселицького району – за три місяці надійшло 2072,4 тис.грн. або 70,5 відсотка від загальних надходжень, решту - 865,6 тисяч сплачено у Герцаївському районі.

Військовий збір було впроваджено в Україні з серпня 2014 року, його ставка становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету і використовується на підвищення обороноздатності держави. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Новоселицьке управління ГУ ДФС у Чернівецькій області звертається до роботодавців з проханням своєчасно і у повному обсязі  сплачувати податки до бюджету, у тому числі, військовий збір, адже це почесний внесок кожного громадянина у підтримку обороноздатності Збройних сил України.

 

Tеми