Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.04.2019 10:37

У ФІСКАЛЬНІЙ СЛУЖБІ БУКОВИНИ НАГОЛОШУЮТЬ - З 2 ТРАВНЯ ВСТУПАЮТЬ У ДІЮ НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄСВ! |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області звертають увагу платників податків, з 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, закінчується  01.05.2019 р.

Починаючи з 02.05.2019 р. кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки із зарахування ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження. 

Враховуючи зазначене, з метою своєчасної та належної сплати ЄСВ у фіскальному відомстві Буковини наголошують, починаючи з 02.05.2019 р. здійснювати сплату ЄСВ необхідно за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку — 899998).

З рахунками буковинці можуть ознайомитись на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» в рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv/376159.html


Tеми