Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.04.2019 16:11

Відбулись засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Хотинському районі та Організаційного комітету з підготовки та відзначення 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи у Хотинському районі  |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

Відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Хотинському районі, який провели голова районної ради Тетяна Бринь та перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Марцинкевич.
У ході засідання затверджено склад Організаційного комітету та План заходів з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Хотинському районі. Членам Організаційного комітету дано відповідні доручення та встановлено строки їх виконання.
Цього ж дня відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи у Хотинському районі. У ході відзначення річниці Чорнобильської катастрофи буде проведено мітинг-реквієм і поминальну панахиду біля пам’ятного знаку ліквідаторам чорнобильцям Хотинщини за участі керівництва району та активу Хотинського районного об’єднання  «Чорнобилець».

Tеми