Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.04.2019 11:53

Керівник сервісного центру надав фахові консультації мешканцям Юрковецької територіальної громади |  Повідомлення Пенсійного фонду

Начальник Заставнівського відділу обслуговування громадян Віктор Стасюк провів виїзний прийом для мешканців Юрковецької об’єднаної територіальної громади та відвідав колектив місцевої загальноосвітньої школи.

Представник Фонду надав детальні відповіді на індивідуальні запитання відвідувачів, які стосувались порядку зарахування страхового стажу, звернення за призначенням пенсії, переліку необхідних для реалізації права на пенсійне забезпечення документів, виплати пенсій через банківські установи, виготовлення електронних пенсійних посвідчень. При цьому зауважив на важливості достатньої кількості років страхового стажу, зарахування якого відбувається за умови офіційного працевлаштування та щомісячної сплати єдиного страхового внеску в розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний. Нагадав, що вимоги до тривалості страхового стажу, потрібного для призначення пенсії за віком, суттєво зросли та продовжуватимуть зростати до 2028 року, коли досягнуть 35-річної позначки. Окремі роз’яснення надав щодо проведеної з 1 березня індексації пенсій, здійснених з 1 квітня перерахунків пенсійних виплат та виплати разової допомоги особам зі значним страховим стажем, розмір пенсії котрих не перевищує 1669,20 грн.

На зустрічі з педагогічним колективом навчального закладу Віктор Стасюк поінформував про засади пенсійного забезпечення, умови та порядок нарахування пенсій. Вчителям передпенсійного віку зауважив на доцільності завчасного звернення до сервісного центру для проведення правової оцінки пакета документів та отримання необхідних консультацій. Ознайомив з широким спектром можливостей електронних сервісів пенсійної служби, пояснив порядок реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду та налаштування СМС-інформування, закликав користуватись цими зручними джерелами отримання корисної інформації з пенсійного забезпечення, на що чимало представників педагогічної сфери одразу ж відгукнулись та подали керівнику сервісного центру заяви на під’єднання електронних послуг ПФУ.


Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

  • Джерело: Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми