Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

19.04.2019 15:37

Органи місцевого самоврядування запрошують до участі у конкурсі |  Інформації

Громадська організація Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки» проводить ІІІ етап конкурсу на розробку Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP) серед малих та середніх громад України з чисельністю населення не більше 100 тисяч осіб.

Взяти участь у конкурсі можуть міські та селищні ради, об’єднані територіальні громади України, які приєдналися, або мають бажання приєднатися до європейської ініціативи – «Угоди мерів» (Covenant of Mayors), ініційованої Європейською Комісією 2009 року, з метою забезпечення реалізації політики сталого енергетичного розвитку та зменшення викидів парникових газів на території громади не менше ніж на 30 відсотків до 2030 року.

Однією із вимог до конкурсантів є спроможність забезпечити не менше 50 відсотків співфінансування проведення інвестиційних розрахунків в межах концепції залучення нових технологій, ефективного використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки тощо. Перевага надаватиметься учасникам, які готові до впровадження партнерських проектів сталого розвитку в галузі енергобезпеки та диверсифікації джерел енергії, зменшення витрат енергоносіїв, енергозбереження на об’єктах комунальної власності, модернізації технологій у житлово-комунальному секторі, впровадження комплексних заходів скорочення витрат.

Для участі у конкурсі потрібно подати заповнену аплікаційну форму у форматі Word та її скановану копію з підписом голови громади і печаткою у форматі PDF, лист на офіційному бланку з підтвердженням про співфінансування, заповнену анкету для визначення рейтингу громади. Матеріали необхідно надіслати на адресу електронної пошти громадської організації: lubnyfound@gmail.com (із зазначенням у темі листа: konkurs_secap_ назва громади). Детальніше про конкурс можна дізнатися за телефонами: (095)317-24-47, (098)290-36-36. Заявки на участь у конкурсі необхідно подати до 16:00  4 червня 2019 року. Аплікаційна форма та анкета для визначення рейтингу громад додаються.

Анкета.
Аплікаційна форма.


  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми