Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

18.04.2019 11:07

Трудовим колективам Острицької сільської ОТГ роз’яснюють пенсійне законодавство |  Повідомлення Пенсійного фонду

Начальник  Герцаївського відділу обслуговування громадян  Лариса Капра провела зустріч з трудовим колективом сільської ради с.Остриця, поштовим відділенням, амбулаторією с.Горбова та підприємцями.

Представник Фонду поінформувала про залежність розміру майбутніх  пенсійних виплат від тривалості страхового стажу та розміру легальної заробітної плати, з якої сплачено страхові внески.

Наголосила, що починаючи з 1 січня 2019 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають тільки ті особи, в яких страховий стаж  не менше 26 років, а вимога до мінімального стажу буде поступово збільшуватися до 2028 року, щороку на 1 рік.

Лариса Капра розповіла про широкі можливості Веб-порталу, продемонструвала як саме  отримувати інформацію зі своєї облікової картки про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески із системи персоніфікованого обліку. Нагадала про можливість отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої лінії»  та в режимі відеозв’язку.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми