Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

06.04.2019 10:38

З нагоди третьої річниці діяльності патрульної поліції краю |  Законність і правопорядок

5 квітня в обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка відбулись урочистості з нагоди третьої річниці діяльності Управління патрульної поліції в Чернівецькій області. Привітати винуватців врочистого дійства прийшли депутати рад усіх рівнів, представники громадськості, керівники силових структур та правоохоронних органів, керівники представницької та виконавчої влади області та обласного центру.

У своєму вітальному слові перший    заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька високо оцінила роль та місце патрульної поліції у справі забезпечення стабільної та безпечної життєдіяльності територіальних громад сіл, селищ та міст Чернівецької області. Вона відзначила рівень вишколу, фахової, психологічної та спеціальної підготовки патрульних поліцейських Чернівеччини.   

«Сьогодні залишається тільки приємно дивуватись тому, як швидко та ефективно патрульні поліцейські Буковини зуміли налагодити довірливий, прямий та доброзичливий діалог між співробітниками патрульної поліції, місцевими жителями та численними гостями багатомовної буковинської землі.

«Вашу службу почали по-справжньому поважати, до вас дослухаються, про вас сперечаються у соціальних мережах, вас часто ставлять у приклад, вас по-доброму побоюються не завжди дисципліновані і не цілком законослухняні громадяни», - наголосила Інга Маковецька, звертаючись до співробітників патрульної поліції краю.

Посадовець тепло привітала присутніх, а також їхніх колег, які перебували на своїх відповідальних постах, від імені очільника крайової представницької влади Івана Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто, а також вручила кращим патрульним поліцейським області почесні відзнаки. Керівник Управління патрульної поліції Чернівецької області Артур Шкроб вручив першому заступнику Голови Чернівецької обласної ради квіти та почесну відзнаку Управління патрульної поліції краю на знак поваги та вдячності за плідну співпрацю з крайовою представницькою владою.

Фотосесія

Tеми