Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.04.2019 10:33

Юристи пенсійної служби краю обговорили з представниками виконавчої служби питання стягнення заборгованості до бюджету Фонду |  Повідомлення Пенсійного фонду

Представники юридичного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області взяли участь у нараді з керівництвом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області. Предметом  обговорення були питання взаємодії пенсійної та виконавчої служб щодо примусового виконання рішень за виконавчими документами Пенсійного фонду.

Учасники зустрічі підбили підсумки роботи зі стягнення коштів на користь Фонду в 2018 році та І кварталі нинішнього року, обговорили причини, що ускладнюють роботу державних виконавців, а також визначили подальші кроки в роботі із погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями.

У числі позитивних здобутків нинішнього року учасники наради відзначили успішну роботу зі стягнення заборгованості до бюджету Фонду Хотинського районного відділу державної виконавчої служби.

         За підсумками розгляду порушених питань представники пенсійної та виконавчої служб визначили найважливіші напрямки роботи та шляхи ефективної взаємодії із наповнення бюджету Фонду та узгодили спільний план заходів на 2019 року.

 

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

  • Джерело: Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми