Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

14.03.2019 16:20

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян завітав на фольклорний концерт, що відбувся з нагоди інавгурації головування Румунії у Раді ЄС |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Організаторів, учасників та гостей фольклорного концерту «Мерцішор», що сьогодні, 14 березня, відбувся у приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» за сприяння Посольства Румунії в Україні та Генерального консульства Румунії в Чернівцях з нагоди інавгурації головування Румунії у Раді ЄС, привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

«Мерцішор споконвіку асоціюється з пробудженням природи, жіночою красою, добротою та любов’ю. Щороку це свято збирає тисячі прихильників, які вітають настання довгожданої весняної пори оновлення та розквіту запальними танцями та веселими піснями. Тож бажаю усім гарного весняного настрою, миру, добра та Божого благословення», – відзначив керівник представницької влади регіону, звертаючись до присутніх.

Користуючись нагодою, Іван Мунтян також засвідчив свою високу повагу Генеральному консулу Румунії в Чернівцях пані Ірині Лоредані Стенкулеску, а також передав пані Генеральному консулу найщиріші вітання від депутатського корпусу обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми