Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

11.03.2019 17:29

З метою удосконалення процесу формування стратегії регіонального розвитку |  В Агенції регіонального розвитку Чернівецької області

Днями за ініціативи Агенції регіонального розвитку Чернівецької області (директор – Олег Щербатюк) відбулось засідання круглого столу «Методика написання стратегії регіонального розвитку з використанням принципів smart-спеціалізації». Учасники засідання заслухали повідомлення національного експерта з питань стратегічного планування Програми «U-LEAD з Європою» Олександра Волошинського щодо методології якісного складання стратегії регіонального розвитку з урахуванням новітніх європейських стандартів. За допомогою скайп-зв’язку в обговоренні цієї актуальної теми також взяв участь радник з питань планування регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Василь Кашевський.

У трьохгодинній дискусії взяли участь представники низки обласних неурядових організацій, науковці, керівники органів державної влади і місцевого самоврядування області та міста Чернівці, представники низки об’єднаних територіальних громад краю. Учасники круглого столу дійшли висновку, що ефективне формування стратегії регіонального розвитку у світлі євроінтеграційних процесів, які відбуваються в Україні, потребує застосування координованих спільних зусиль органів влади, недержавних організацій та громадськості задля максимального врахування широкого спектру думок та поглядів щодо визначення шляхів поступального розвитку територіальних громад Чернівецької області у 2020 – 2030 роках.     

Фотосесія

  • Автор:Агенція регіонального розвитку Чернівецької області

Tеми