Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

28.02.2019 14:17

Іван Мунтян привітав переможців та призерів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019», участь у якому взяли вчителі загальноосвітніх навчальних закладів краю, підбито сьогодні, 28 лютого, під час урочистої церемонії закриття змагань у приміщенні обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини». Від імені депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто організаторів, учасників та переможців обласного етапу змагань з педагогічної майстерності привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

«Освіта Буковини має свої добрі традиції та визначні здобутки. Саме тому переконаний, що й цьогорічний конкурс обов’язково впише в історію освіти області та України нові імена кращих з кращих буковинських освітян. Усі ми знаємо про труднощі, які педагогам області доводиться долати на шляху реформування національної освіти та переходу на європейські стандарти. Водночас я вірю у наших освітян і в те, що пройде небагато часу і ми матимемо в Україні та на Буковині зокрема систему загальної середньої освіти, що відповідає усім вимогам сучасності», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до організаторів, переможців та призерів змагань.

Відтак, посадовець вручив призерам ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» дипломи дипломи, грошові премії та сертифікати на щомісячні стипендії, які вчителі отримуватимуть впродовж цього року.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми