Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.02.2019 16:55

Буковинські студенти можуть виграти грант на навчання |  Освіта

З метою підтримки талановитої молоді, яка здобуває освіту в Україні, розпочато другий конкурс проекту Scholarship в Україні, який відкриває можливість для студентів вишів виграти грант на оплату року навчання. Грантодавцями конкурсу є фінансове інформаційне агентство Credit Panda, сервіс порівняння фінансових послуг TurboZaim та сервіс з підбору хостингів LoomsHosts, що надають переможцям конкурсу грант на навчання.

До участі у конкурсі запрошують студентів II-V курсів денної та заочної форми навчання, які є громадянами України, навчаються на контрактній або бюджетній основі. Конкурсантів запрошують написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем у фінансово-економічному напрямку та напрямку інформаційних технологій. Роботи приймають до 15 березня 2019 року.

Цьогоріч студентів, які у кожній із запропонованих тем посядуть перше місце, буде відзначено трьома грантами на оплату навчання по 12 тис. 700 грн. Заохочувальні призи отримають конкурсанти, які посядуть друге і третє місця. З темами конкурсних робіт та супутньою інформацією про конкурс можна ознайомитись за наступним посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2019-2/

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми