Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

17.02.2019 15:50

Блаженнійший Епіфаній отримав Почесну відзнаку Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» з рук голови крайового парламенту |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 17 лютого, перебуваючи у столиці Буковини з першсвятительським візитом, Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відправив урочисте богослужіння у храмі преподобної Параскеви Сербської у середмісті Чернівців. По завершенню Божественної Літургії Главу Православної Церкви України привітав керівник представницької влади нашого краю Іван Мунтян. Так, голова Чернівецької обласної ради подякував Блаженнійшому Епіфанію за патріотичну позицію, за підтримку Майдану, Революції Гідності та наших захисників, які стримують російську військову агресію на Сході нашої держави.

Відтак, на знак шани та поваги Іван Мунтян нагородив Блаженнійшого Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». «Впевнений, що Ваша непохитна віра у Господа Бога та подальше архіпастирське служіння стануть надійною запорукою успішності об’єднавчих процесів, які нині розпочалися в Україні. Вірю, що труди Ваші у Господі принесуть щедрі плоди, зміцнять єдність українського народу та ознаменують настання миру і процвітання у рідній Українській Державі», – відзначив посадовець, звертаючись до Митрополита Київського і всієї України.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми