Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

16.02.2019 19:11

Буковину з першосвятительським візитом відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній |  Духовне життя

Сьогодні, 16 лютого, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся та поспілкувався з Предстоятелем Православної Церкви України Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, який прибув на Буковину з першосвятительським візитом. Зокрема, обговорено особливості міжконфесійного діалогу в регіоні в контексті останніх подій у житті православних церков України, а також соціальну складову служіння Православної Церкви України.

Так, Іван Мунтян привітав Блаженнійшого з отриманням Томосу про автокефалію та сходженням на престол Єдиної Помісної Православної Церкви України. «Вірю, що запорукою цього слугувала непохитна віра в Господа нашого Ісуса Христа та незаперечний авторитет Вашого Блаженства у духовних колах. Впевнений, що об’єднавчі процеси, які нині розпочалися в Україні, допоможуть нашому народу з Богом у серці подолати усі труднощі та перешкоди на шляху до гідного майбутнього та процвітання», – відзначив посадовець та додав, що у обласна рада в межах своїх повноважень робитиме усе залежне для збереження на Буковині міжконфесійного миру та злагоди.

У свою чергу Митрополит Київський і всієї України Епіфаній подякував за підтримку обласною радою надання Томосу про автокефалію, а також наголосив, що Єдина Помісна Православна Церква України стане надійною духовною основою для подальшої розбудови нашої держави.

Відтак, Блаженнійший Епіфаній разом із головою крайового парламенту Буковини Іваном Мунтяном відвідав церкву Трьох Святителів на території колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації та провів зустріч з керівництвом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у складі якого ось уже двадцять п’ять років успішно діє філософсько-теологічний факультет, а також з представниками влади, громадськості, духовенства, наукової і творчої інтелігенції краю.

Опісля Блаженнійший звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового у Чернівцях.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми