Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.02.2019 18:16

На 29-й позачерговій сесії Чернівецької обласної ради |  Засідання сесії обласної ради

Сьогодні, 1 лютого, під головуванням керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна відбулось перше пленарне засідання 29-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради VII-го скликання. Так, депутати крайового парламенту внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік та до комплексної Програми розвитку туризму в Чернівецькій області на 2016-2020 роки, затвердили Регіональну програму запобігання та лікування серцево-судинних захворювань «Зупинимо інфаркт» на 2019-2021 роки, Регіональну програму матеріально-технічного забезпечення проведення заходів територіальної оборони та мобілізації, формування територіального центру комплектування, соціальної підтримки та формування військових частин в Чернівецькій області на 2019-2021 роки та Антикорупційну програму Чернівецької обласної ради на 2019-2020 роки.

Народні обранці також взяли до відома інформацію щодо реагування на звернення до центральних органів виконавчої влади, підтримали низку запитів своїх колег з актуальних питань життєдіяльності територіальних громад області.

Принагідно голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян вручив депутатам обласної ради – Віталію Левку, Олександру Фищуку, Володимиру Морозу та Івану Апостолюку, які нещодавно відзначили свої дні народження Почесні грамоти та годинники Чернівецької обласної ради.

У свою чергу директора Департаменту фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації Анжелу Дякову та художнього керівника та диригента естрадно-духового оркестру «Буковина» Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка Георгія Новаковського посадовець нагородив Почесними відзнаками обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Також за дорученням Президента Української Асоціації районних та обласних рад Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування Сергія Чернова Іван Мунтян вручив Почесну Грамоти Асоціації депутату обласної ради Олександру Болтунову.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми