Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

17.01.2019 15:31

Іван Мунтян: Обласна рада і надалі сприятиме подальшому розвитку міжконфесійного діалогу на Буковині |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини у своєму вітальному слові до учасників засідання обласної ради Церков і релігійних організацій, що відбулося сьогодні, 17 січня.

«Внесок обласної ради Церков і релігійних організацій у спільну справу збереження в області міжконфесійного миру та злагоди є надзвичайно вагомим, адже завдяки мудрій та виваженій позиції членів ради на Буковині відсутні протистояння та конфлікти між представниками релігійних конфесій. Також хотів би запевнити, що крайова представницька влада та обласна рада зокрема і надалі сприятиме забезпеченню конституційних прав та свобод громадян на свободу совісті та віросповідання, а також подальшому розвитку міжконфесійного діалогу», – зазначив Іван Мунтян.

Відтак, посадовець подякував усім релігійним конфесіям нашого краю, представленим у раді Церков, за їх внесок у спільну справу надання матеріальної та духовної допомогу й підтримки захисникам України та мирному населенню, яке постраждало внаслідок російської військової агресії.

«Вірю, що наш багатонаціональний та багатоконфесійний край і надалі слугуватиме гарним прикладом толерантних і цивілізованих відносин між представниками різних народів та віросповідань як для решти регіонів України, так і для наших європейських партнерів», – наголосив насамкінець Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми