Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.01.2019 14:56

Дорогі жителі Заставнівщини!  |  Привітання


Від імені депутатського корпусу Заставнівської районної ради та себе особисто тепло і сердечно вітаю вас із світлим святом – Різдвом Христовим!                                Різдво цього року запам’ятається всім нам як час, коли, подібно до Різдвяної зірки, сама Україна засяяла  для світу новими, незвіданими барвами.

Сила  Господня нехай відвертає від України важкі лиха і відкриває двері до нового майбутнього і те внутрішнє світло, яке завжди було в нашому народові, хай освітлює  його справжнє обличчя – молоде, прекрасне, чесне.
     Які б складнощі і випробування не готував для України нинішній складний час, минулий рік назавжди залишиться в історії як хвилюючий момент істини, а його відлуння ще довго звучатиме в душі нашої нації.
        
Подібно до світлого свята Різдва, нова Українська церква принесе у світ мир і світлу надію.
         Нехай же цей мир і ця надія назавжди поселяться під дахом Ваших домівок.
   
     Нехай цьогорічне  Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.
          Щиро зичу вам, дорогі друзі, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто на передовій захищає нас від агресора, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!
    Веселих свят!

                                    Христос Рождається! Славіте Його!

З найкращими побажаннями,

Голова Заставнівської  районної  ради                                    Сергій Капіцький

 

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми