Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.01.2019 14:52

Зустріч Сергія Капіцького із предстоятелем Української Помісної Православної Церкви Митрополитом Київським та всієї України Епіфанієм  |  Духовне життя

Напередодні Нового року голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький у Михайлівському Соборі зустрівся із предстоятелем Української Помісної Православної Церкви Митрополитом Київським та всієї України Епіфанієм .

Очільник району привітав із успішним завершенням  Об’єднавчого Собору, який відбувся у Києві 15 грудня 2018 року та обранням Предстоятеля  Помісної Православної Церкви України, а також з наступаючими Новорічно-Різдвяними святами. Під час зустрічі обговорили суспільно-політичну ситуацію і міжконфесійний діалог в Україні. У ході розмови Сергій Капіцький зауважив: «Зараз ми перебуваємо на історичному зламі. Бог дає нам дуже великий шанс побудувати нову, сучасну, демократичну, європейську Україну з новими цінностями. Але кожен має зрозуміти, що ми повинні почати із себе, зі свого усвідомлення причетності до того, що Україна – не щось абстрактне: це всі ми».

У кінці Сергій Іванович подякував за зустріч та запросив Митрополита Київського та всієї України Епіфанія відвідати Буковину. Новообраний Предстоятель пообіцяв приїзд вже у цьому році після отримання у Стамбулі  Томосу від Вселенського Патріарха Варфоломія.

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми