Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.12.2018 14:44

Іван Мунтян: Нам довірили приймати відповідальні рішення, що мають за мету покращення життя наших краян |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян під час засідання колегії Чернівецької обласної державної адміністрації, що відбулося сьогодні, 22 січня.

Учасники засідання розглянули питання про стан роботи системи соціального захисту населення у сфері державних соціальних допомог, пільг та субсидій, про підвищення якості обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення та хід виконання заходів, передбачених Регіональною програмою щодо покращення обслуговування населення установами Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на 2017-2020 роки у 2018 році, про виконання плану заходів з оптимізації мережі закладів освіти Чернівецької області на 2017-2018 навчальний рік, а також заслухали інформацію військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату Віталія Чурая про стан призову на строкову військову службу в області.

Так, коментуючи інформацію директора Департаменту соціального захисту населення Чернівецької облдержадміністрації Віталія Савкіна про санаторно-курортне оздоровлення учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, Іван Мунтян наголосив на тому, що і влада, і громада нашого краю зацікавлені насамперед не у звітах, а у реальному забезпеченні соціальних гарантій наших захисників. «В тому числі нормального вирішення потребує й питання виділення нашим захисникам земельних ділянок. У випадку якщо якесь питання не має механізму вирішення на регіональному рівні, ви завжди можете звернутися з відповідними ініціативами до обласної ради. Депутати обов’язково їх розглянуть та приймуть необхідні звернення до центральних органів влади чи керівництва нашої держави», – додав посадовець.

У свою чергу під час обговорення питання про оптимізацію мережі закладів освіти області голова Чернівецької обласної ради звернув увагу членів колегії та директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Оксани Палійчук на те, що коли мова йде про дітей, надто – про дітей з особливими потребами та дітей, які потребують соціального супроводу, потрібно враховувати усі аспекти цього процесу. «Ми просто не маємо права зважати лише на сухі цифри. Так, розумна оптимізація потрібна, і так, потрібно підвищувати ефективність роботи окремих закладів освіти, в тому числі спеціальних. Водночас, перед тим, як приймати будь-які радикальні рішення щодо реорганізації відповідних закладів освіти, потрібно досконало вивчити ситуацію, адже будь-яке неправильно прийняте рішення матиме як наслідок поламані дитячі долі», – відзначив Іван Мунтян та запропонував створити робочу групу для всебічного вивчення згаданого питання, до складу якої включити депутатів обласної ради.

«Адже саме нам було довірено приймати відповідальні рішення, що мають за мету покращення життя наших краян. Відповідно прошу усіх учасників засідання у новому році зробити для цього усе можливе», – підсумував керівник представницької влади краю.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми